Populaarsed sihtkohad TEZ TOURis:
  • kõik maad
  • Ekskursioonid
  • Eksootiline
  • Kõik hinnas
  • Lastega
  • Rannapuhkus
  • Summer
  • Suusakuurort
  • Talv 2021/2022

Kontaktid

REISITEENUSTE MÜÜK
Poordi 3, Тallinn
Теl.: (+372) 6 235 777
Е-mail: info@teztour.ee
Lahtiolekuajad: E-R 09:00-18:00

Online: tugiteenus
Теl.: (+372) 6 235 778
Е-mail: online@teztour.ee
Lahtiolekuajad: E-R 09:00-18:00

Büroojuhataja: Jelena Gavronski
Tеl: 6 235 777 jelenag@teztour.ee
Mоbiil: 53 464 480
photo
Erakliendi reisikonsultant: Alla Viitmann
Tеl: 6 180 746 alla@teztour.ee
Mоbiil: 55 671 005
photo
Erakliendi reisikonsultant: Olesja Kassjantšuk
Tеl: 6 180 752 olesja@teztour.ee
photo
Online kliendi reisikonsultant: Maria Tokmanova
Tеl: 6 235 778 maria@teztour.ee
photo
Era- ja ärikliendi reisikonsultant: Olga Seppik
Tеl: 6 164 474 olga@teztour.ee
Mоbiil: 52 672 58
photo
Era- ja ärikliendi reisikonsultant: Vladimir Jutt
Mоbiil: 56 262 735 vladimir@teztour.ee
Erakliendi reisikonsultant: Irina Shokota
Mоbiil: 53 464 480 iryna.shokota@teztour.ee
Erakliendi reisikonsultant: Natalja Morozova
Mоbiil: 58 505 616 nataljas@teztour.ee

Laeva 2, Tallinn (Navigator)
Е-mail: book@teztour.ee
Avatud: E-R 09:00-18:00

RAAMATUPIDAMINE
Е-mail: raamatupidamine@teztour.ee
AGENDITEENINDUS
Е-mail: book@teztour.ee
Agendihaldur: Julia Guljajeva
Tеl: (+372) 6 181 754 yulia@teztour.ee
Agendihaldur: Annely Nappus
Tеl: (+372) 6 181 766 annely@teztour.ee
Agendihaldur: Ksenia Sokolova
Tеl:   ksenia@teztour.ee
Agendisuhete koordinaator: Dmitri Garber
Tеl: (+372) 53 039 343 dmitri@teztour.ee
Lennujaam
SOS-telefoninumber: (+372) 58 058 285
TAGASISIDE
Е-mail (tagasiside ja kommentaarid): tagasiside@teztour.ee

Lohistage lipp soovitud punktile
OK
Kasutajate mugavuse, isikupärastatud teabe, isiklike eelistuste ja lehekülje seadete meeldetuletuse tagamiseks kasutab meie lehekülg küpsiseid ja muid sarnaseid tehnoloogiaid. Lehekülje kasutamiseks peate kinnitama oma nõusolekut nende tehnoloogiate kasutamiseks. Ava
Nõustun